Najczęściej zadawane pytania

1.Czy należy umówić się na przymiarkę? (to pytanie dotyczy wyłącznie kobiet)

W soboty konieczna i wymagana jest REZERWACJA pod nr tel. 77 44 80 677 lub +48 664 000 774. Od poniedziałku do piątku można przymierzać suknie ślubne bez konieczności umawiania się. Jednak dla Pani wygody, zachęcamy do rezerwacji terminu spotkania (może zdarzyć się tak, że wszystkie Konsultantki będą zajęte). Po umówieniu spotkania jesteśmy przygotowane na Pani przyjście i na pewno znajdziemy czas.

Wybór sukni zazwyczaj trwa godzinę i na tyle też rezerwujemy przymierzalnię. W soboty konieczna i wymagana REZERWACJA.

2. Jakich firm dostępne są w naszym salonie garnitury i suknie?

W naszym salonie znajdziecie Państwo garnitury firmy: Magmod, Magnat jak również garnitury importowane z Włoch: ……. oraz autorską kolekcję garniturów ślubnych Gawłowska.
A dla Pań suknie firm: Gala, Sposa, Annais Bridal, Ambrosia i Ola la, Amy Love, Emmi Mariage, Igar, Sposabella, Jola moda, Hadassa, Maxima oraz autorską kolekcję Gawłowska.

3. Czy przy składaniu zamówienia na garnitur lub suknie ślubną jest pobierany zadatek?

Tak pobieramy zadatek. Minimalna wpłata rezerwacyjna sukni ślubnej to 50% ceny. Natomiast zadatek na garnitur to połowa ceny regularnej.

4. Czy możemy liczyć na rabat, promocje?

Tak. W naszym salonie posiadamy suknie i garnitury na każdą kieszeń. Ceny garniturów zaczynają się od 390 do 1800 zł, suknie od 1200zł. Stale oferujemy wiele promocji i negocjujemy rabaty, bony rabatowe dla członków rodziny i wiele innych. Przyjdź do salonu i zapytaj.

5. Czy w salonie Dom Mody można kupić buty, biżuterie, welony, stroiki?

Tak, w ofercie naszego salonu mamy duży wybór butów męskich i ślubnych damskich różnych producentów. U nas możesz zamówić buty ślubne firmy La Boda, gdzie wysokość obcasa może mieć 3, 5, 7, 10 lub 12 cm- wedle życzenia.
Posiadamy duży wybór biżuterii jak również welony i stroiki.

6. Jaki jest termin realizacji zamówienia?

Optymalny czas od zamówienia do odbioru sukni to 3-4 miesiące. Jednakże dla komfortu Panny Młodej proponujemy złożyć zamówienia na ok 5 miesięcy przed ślubem. W szczególnych sytuacjach suknie można uszyć w czasie krótszym, indywidualnie omówionym z obsługą salonu.

7. Czy można dokonać zmiany w sukni?

Składając zamówienie, można samemu wybrać linię dekoltu, kolor itp. Drastyczne zmiany w sukni tylko i wyłącznie muszą być wycenione i zaakceptowane przez obsługę i P. krawcową.

8. Czy mamy suknie w rozmiarze plus size?

Oczywiście, na stanie salonu posiadamy suknie podkreślające atuty pełnej sylwetki. Również jest możliwość uszycia sukni na miarę.

9. Czy przyjmujemy nasze suknie w komis?

Firma Magmod nie prowadzi komisu ślubnego.

10. W jakich godzinach otwarty jest salon?

Nasz salon otwarty jest w poniedziałek od godz. 10:00-19:00, od wtorku do piątku od  godz10:00-18.00, w soboty od godz. 9: 00 do 15:00. Proponujemy umówienie terminu przymiarki pod numerem telefonu  77/ 44 80 677 lub 664 000 774

Wykonujemy garnitury i sukienki w nietypowych rozmiarach: na osoby tęgie, szczupłe, niskie itp. Realizacja takiego zamówienia w przypadku garnituru trwa około 2 tygodnie, wymaga, co najmniej jednej przymiarki. Uszycie sukienki około 1 miesiąca i wymaga 2-3 przymiarek.  Na życzenie klienta realizujemy również zamówienia w trybie ekspresowym.