Wyszukiwarka

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

 • 1. Czy należy umówić się na przymiarkę? (to pytanie dotyczy wyłącznie kobiet)

  W soboty konieczna i wymagana jest REZERWACJA pod nr tel. 77 44 80 677 lub +48 664 000 774. Od poniedziałku do piątku można przymierzać suknie ślubne bez konieczności umawiania się. Jednak dla Pani wygody, zachęcamy do rezerwacji terminu spotkania (może zdarzyć się tak, że wszystkie Konsultantki będą zajęte). Po umówieniu spotkania jesteśmy przygotowane na Pani przyjście i na pewno znajdziemy czas.

 • 2. Jakich firm dostępne są w naszym salonie garnitury i suknie?

  W naszym salonie znajdziecie Państwo garnitury firmy: Magmod, Magnat, Vistula jak również garnitury importowane z Włoch,oraz autorską kolekcję garniturów ślubnych Gawłowska. A dla Pań suknie firm: Sposabella, Stella York, Ariamo, Tesero, Agnes, Papilio, Gala, Annais Bridal, Ambrosia, Ola la, White Bridal, Le Rina, Igar, Estera, Jola moda, Maxima oraz autorska kolekcja GG

 • 3. Czy przy składaniu zamówienia na garnitur lub suknie ślubną jest pobierany zadatek?

  Tak pobieramy zadatek. Minimalna wpłata rezerwacyjna sukni ślubnej to 49% ceny. Zadatek na garnitur i na garnitur szyty na miarę to 49% ceny.

 • 4. Czy możemy liczyć na rabat, promocje?

  Tak. W naszym salonie posiadamy suknie i garnitury na każdą kieszeń. Ceny garniturów zaczynają się od 420 do 1800 zł, suknie bieżącej kolekcji od 2500zł oraz „Strefa niskich cen” suknie od 800zł. Stale oferujemy wiele promocji i negocjujemy rabaty, bony rabatowe dla członków rodziny i wiele innych. Przyjdź do salonu i zapytaj.

 • 5. Czy w salonie Dom Mody można kupić akcesoria męskie i damski np. buty, biżuteria, welony, stroiki?

  Tak, w ofercie naszego salonu mamy duży wybór butów męskich i ślubnych damskich różnych producentów. Posiadamy ogromny wybór biżuterii jak również welony, stroiki i bolerka. Dla Panów muchy, krawaty, spinki

 • 6. Jaki jest termin realizacji zamówienia?

  Optymalny czas od zamówienia do odbioru sukni to 4-5 miesięcy. Jednakże dla komfortu Panny Młodej proponujemy złożyć zamówienia na ok 6-7 miesięcy przed ślubem. W szczególnych sytuacjach suknie można uszyć w czasie krótszym, indywidualnie omówionym z obsługą salonu.

 • 7. Czy można dokonać zmiany w sukni?

  Składając zamówienie, można samemu wybrać linię dekoltu, kolor itp.w wybranych markach. Drastyczne zmiany w sukni tylko i wyłącznie muszą być wycenione i zaakceptowane przez obsługę i P. krawcową.

 • 8. Czy mamy suknie w rozmiarze plus size?

  Oczywiście, na stanie salonu posiadamy suknie podkreślające atuty pełnej sylwetki. Również jest możliwość uszycia sukni na miarę.

 • 9. Czy przyjmujemy nasze suknie w komis?

  Firma Magmod nie prowadzi komisu ślubnego.

 • W jakich godzinach otwarty jest salon?

  Nasz salon otwarty jest od poniedziałku do piątku od godz. 10:00 - 18.00, w soboty od godz. 9:00 do 14:00. Proponujemy umówienie terminu przymiarki pod numerem telefonu 77 44 80 677 lub 664 000 774

Wykonujemy garnitury i sukienki w nietypowych rozmiarach: na osoby tęgie, szczupłe, niskie itp. Realizacja takiego zamówienia w przypadku garnituru trwa około 2 tygodnie, wymaga, co najmniej jednej przymiarki. Uszycie sukienki około 1 miesiąca i wymaga 2-3 przymiarek. Na życzenie klienta realizujemy również zamówienia w trybie ekspresowym.

Kontakt z nami

Zapraszamy, wejdź do naszego salonu. Nasze konsultantki przywitają Cię serdecznie i chętnie wysłuchają Twoich oczekiwań, możesz liczyć na nasze doświadczenie i profesjonalizm.

Dane do przelewu
Dom Mody Nysa
ul. Drzymały 1
48-300 Nysa
Numer rachunku bankowego
91 1050 1490 10 00000 5029 82424 (ING)
Dane kontaktowe
Godziny otwarcia
Poniedziałek – Piątek: godz. 10:00-18.00
Sobota: godz. 9.00-14.00