Wyszukiwarka

Szycie na miarę

Garnitury i suknie szyte na miarę

Garnitury i suknie na miarę.

Szycie na miarę to dla mnie nie tylko praca, ale prawdziwa pasja i sposób na wyrażenie mojej kreatywności.

 

"Luksus nie lubi pośpiechu"

Cenię sobie indywidualne podejście do każdego klienta, ponieważ wiem, jak ważne jest perfekcyjne dopasowanie ubrania do sylwetki i stylu życia każdej osoby.

Jestem osobą komunikatywną i uwielbiam rozmawiać, co pomaga mi lepiej zrozumieć potrzeby moich klientów. Staram się więc nie tylko tworzyć piękne ubrania, ale również budować zaufanie i silne relacje z moimi klientami.

W moim salonie oferuję szeroki wybór tkanin i fasonów, a także prywatne konsultacje w Viproom, gdzie mogę zapewnić pełną dyskrecję i komfort podczas zakupów.

Zanim rozpoczniemy proces szycia, zawsze dokładnie analizuję oczekiwania klienta i wspólnie wybieramy najlepsze rozwiązania.

Przez ponad 30 lat szycie na miarę stanowi dla mnie nie tylko pracę, lecz prawdziwą pasję. To możliwość tworzenia unikalnych i niezwykłych kreacji, które przynoszą radość moim klientom i są obecne w ważnych momentach ich życia.

Zapraszam serdecznie do mojego świata kreatywności, elegancji i pełnych inspirujących rozmów

Grażyna Gawłowska
Z teamem MAGMOD

 

"Made to measure", wszystko co najważniejsze rozgrywa się podczas pierwszej wizyty w naszym salonie, w czasie której klient mierzy szablonowe modele ubrania, różne kroje i rozmiary.

W specjalnym formularzu zamieszczane są wszystkie informacje o zmianach oraz dokładne wymiary klienta.


Ceny szycia garniturów na miarę zależą od wybranej tkaniny oraz od jej zużycia. Dokładną cenę garnituru poznaje się podczas pierwszej wizyty w naszym salonie.

Kontakt z nami

Zapraszamy, wejdź do naszego salonu. Nasze konsultantki przywitają Cię serdecznie i chętnie wysłuchają Twoich oczekiwań, możesz liczyć na nasze doświadczenie i profesjonalizm.

Dane do przelewu

Dom Mody Nysa
ul. Drzymały 1
48-300 Nysa
Numer rachunku bankowego
91 1050 1490 10 00000 5029 82424 (ING)

Dane kontaktowe
Godziny otwarcia
Poniedziałek – Piątek:
godz. 10:00-18:00
Sobota: godz. 9:00-14:00
Niedziele handlowe
od 11:00-16:00
W roku 2024 jest 7 niedziel handlowych
  • 28 stycznia,
  • 24 marca,
  • 28 kwietnia,
  • 30 czerwca,
  • 25 sierpnia,
  • 15 grudnia,
  • oraz 22 grudnia.