Wyszukiwarka

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

 • 1. Czy należy umówić się na przymiarkę? (to pytanie dotyczy wyłącznie kobiet)
  W soboty konieczna i wymagana jest REZERWACJA pod nr tel.  664 000 774. Od poniedziałku do piątku można przymierzać suknie ślubne bez konieczności umawiania się. Jednak dla Pani wygody, zachęcamy do rezerwacji terminu spotkania (może zdarzyć się tak, że wszystkie Konsultantki będą zajęte). Po umówieniu spotkania jesteśmy przygotowane na Pani przyjście i na pewno znajdziemy czas. W tygodniu oferowane są darmowe spotkania, natomiast w soboty istnieje również możliwość rezerwacji płatnych spotkań VIP ❤️ Różnica polega na dostępności bezpłatnych w dni robocze i opcji korzystania z usługi VIP w soboty. "Na spotkaniu VIP czekają niespodzianki, które uczynią to wyjątkowym doświadczeniem. Przygotuj się na niezapomniane momenty!"
 • 2.   Czy rezerwacja terminu spotkania jest płatna? (to pytanie dotyczy tylko Pań Młodych) 
  Chcielibyśmy zwrócić uwagę na istotną kwestię dotyczącą wyboru sukien ślubnych w naszym salonie. Zauważamy, że w soboty mamy dużo zainteresowanych klientek, co sprawia, że nie zawsze jesteśmy w stanie obsłużyć wszystkie rezerwacje. Ostatnio zauważamy również, że niektóre z Was rezerwują terminy dla swoich bliskich, co czasem sprawia, że miejsca są zajmowane przez osoby, które już dokonały zakupu sukni gdzie indziej. Pragniemy podkreślić, że nasz salon to nie tylko miejsce pracy, ale także miejsce, w które wkładamy całą naszą pasję. Wybór sukni ślubnej powinien być przyjemnością, a my chcemy, abyście to doświadczyły. Dlatego też, informujemy, że w soboty wprowadzamy również płatne przymiarki „VIP”, z koniecznością wcześniejszej rezerwacji. Jednakże, jeśli zdecydujecie się na zakup sukni w naszym salonie, opłata za rezerwację zostanie zwrócona. Musimy, tu zaznaczyć, jeżeli PM zdecyduje się na wybór sukienki w naszym salonie, opłata zostaje zwrócona.
  1. Kwota "VIP" za rezerwację jest zwracana jednorazowo (200 zł) tylko w przypadku podpisania umowy na zakup sukni.
  2. Dla każdej Panny młodej rezerwujemy przymierzalnię na 60 minut i zazwyczaj jest to czas, który pozwala podjąć decyzję.
  Dziękujemy za zrozumienie i szacunek dla naszej pracy.
 • 3. Czy przy składaniu zamówienia na garnitur lub suknie ślubną jest pobierany zadatek?
  Tak, pobieramy zadatek.
  1.  Minimalna wpłata rezerwacyjna sukni ślubnej to 49% ceny. Zadatek na garnitur i na garnitur szyty na miarę to 49% ceny.
  2. Podczas drugiego spotkania pobieramy następną wpłatę 25% ceny.
 • 4. Czy możemy liczyć na rabat, promocje?
  Tak, oczywiście!!! W naszym salonie posiadamy suknie i garnitury na każdą kieszeń.
  1. Ceny garniturów zaczynają się od 590 do 1800 zł.
  2. Suknie bieżącej kolekcji od 2500zł do 5600zł. średnia cena, to 3800zł.
  3. „Cudowne oferty”, to nowe suknie w idealnym stanie i w rewelacyjnych cenach suknie od 1000zł.
  Stale oferujemy wiele promocji i negocjujemy rabaty, bony rabatowe dla członków rodziny i wiele innych.  Przyjdź do salonu i zapytaj.
 • 5. Czy w salonie Dom Mody można kupić akcesoria męskie i damski np. buty, biżuteria, welony, stroiki?
  Tak, w ofercie naszego salonu mamy duży wybór butów męskich Polskich producentów. Posiadamy ogromny wybór biżuterii jak również welony, stroiki i bolerka. Dla Panów muchy, krawaty, spinki, koszule …
 • 6. Jaki jest termin realizacji zamówienia?
  Optymalny czas od zamówienia do odbioru sukni to 6-5 miesięcy. Jednakże dla komfortu Panny Młodej proponujemy złożyć zamówienia na ok 9-7 miesięcy przed ślubem. W szczególnych sytuacjach suknie można uszyć w czasie krótszym, indywidualnie omówionym z obsługą salonu.
 • 7. Czy można dokonać zmiany w sukni?
  Składając zamówienie, można samemu wybrać linię dekoltu, kolor, dół sukienki itp.w wybranych markach. Drastyczne zmiany w sukni muszą być wcześniej wycenione i zaakceptowane przez Konsultantki.
 • 8. Czy mamy suknie w rozmiarze plus size?
  Oczywiście, nasz salon oferuje nie tylko bogatą gamę sukni podkreślających piękno pełnej kobiecości, ale także możliwość uszycia sukni dopasowanej do każdej sylwetki. Wierzymy w to, że każda kobieta jest wyjątkowa, dlatego staramy się zaspokoić indywidualne preferencje i podkreślić unikalne atuty. W salonie zawsze powtarzamy, że ile jest kobiet, tyle jest piękna sylwetki, a nasze suknie są dostosowywane do tego przekonania. Niezależnie od tego, czy masz duży biust, szerokie biodra, czy kształt jabłka czy gruszki, chcemy, abyś czuła się piękna i pewna siebie w wybranej sukni. Każdy kompleks może być pretekstem do odkrycia nowego piękna, a my służymy pomocą i wsparciem. Pragniemy, abyś u nas znalazła suknię, która nie tylko podkreśli Twoje atuty, ale także sprawi, że poczujesz się wyjątkowo. Niech zakup sukni ślubnej stanie się dla Ciebie wyjątkowym doświadczeniem, które z dumą będziesz wspominać❤️
 • 9. Czy przyjmujemy nasze suknie w komis?
  MAGMOD Sp. z o.o. nie prowadzi Komisu ślubnego
 • 10.W jakich godzinach otwarty jest salon?
  Nasz salon otwarty jest od poniedziałku do piątku od godz. 10:00 – 18.00,
  w soboty od godz. 9:00 do 14:00.
  w niedziele handlowe od godz. 11:00 do 16:00.
  W roku 2023 jest 7 niedziel handlowych, dlatego jesteśmy dla Was 29 stycznia 2 i 30 kwietnia 25 czerwca 27 sierpnia 17 grudnia 24.12 (Wigilia) nie pracujemy
  Proponujemy umówienie terminu przymiarki (sukien ślubnych) pod numerem telefonu 664 000 774

Wykonujemy garnitury i sukienki w nietypowych rozmiarach: na osoby tęgie, szczupłe, niskie itp. Realizacja takiego zamówienia w przypadku garnituru trwa około 2 tygodnie, wymaga, co najmniej jednej przymiarki. Uszycie sukienki około 1 miesiąca i wymaga 2-3 przymiarek. Na życzenie klienta realizujemy również zamówienia w trybie ekspresowym.

Kontakt z nami

Zapraszamy, wejdź do naszego salonu. Nasze konsultantki przywitają Cię serdecznie i chętnie wysłuchają Twoich oczekiwań, możesz liczyć na nasze doświadczenie i profesjonalizm.

Dane do przelewu

Dom Mody Nysa
ul. Drzymały 1
48-300 Nysa
Numer rachunku bankowego
91 1050 1490 10 00000 5029 82424 (ING)

Dane kontaktowe
Godziny otwarcia
Poniedziałek – Piątek:
godz. 10:00-18:00
Sobota: godz. 9:00-14:00
Niedziele handlowe
od 11:00-16:00
W roku 2024 jest 7 niedziel handlowych
 • 28 stycznia,
 • 24 marca,
 • 28 kwietnia,
 • 30 czerwca,
 • 25 sierpnia,
 • 15 grudnia,
 • oraz 22 grudnia.